fotobudka szczecin cena

Zarezerwuj termin!

691 894 185 telefon

kontakt@partyfoto.plmail

Zarezerwuj termin!
Rezerwacja online:

PARTYFOTO.PL
ul. Podgórna 51-53/9
70-001 Szczecin
tel: 691 894 185
EMAIL: kontakt@partyfoto.pl

reklama david webb

FAQ

 • Czy mogę zamówić Fotobudkę na imprezę w dowolnym miejscu w Polsce?

Tak. Oferujemy swoje usługi na terenie całego kraju. Dojazd w obrębie Szczecina i okolic do 20 km jest bezpłatny. W przypadku innych lokalizacji do ceny imprezy doliczany jest koszt dojazdu 1,50 zł/km liczony w 1 stronę!

 • Ile zapłacę za jedno zdjęcie?

Wynajmując Fotobudkę płacisz za czas pracy, nie za ilość zdjęć. Twoi goście mogą w tym czasie zrobić dowolną ilość zdjęć i za żadne nie płacisz dodatkowo.

 • Czy płacę za czas przed i po imprezie, kiedy Fotobudka stoi bezczynnie lub jest składana?

Nie, płacisz tylko za czas, w którym budka jest dostępna dla wszystkich gości. Pojawimy się przed czasem, aby fotobudka funkcjonowała w pełni gotowości zgodnie z umową.

 • Jakie są techniczne wymagania, abyśmy mogli wynająć Fotobudkę na naszą imprezę?

Powierzchnia potrzebna do poprawnej pracy Fotobudki z zasłonką to ok. 1-1,5 metr szerokości na 2 metry długości oraz dostęp do źródła prądu. W przypadku imprez plenerowych dodatkowo potrzebne jest lekkie zadaszenie, chroniące Fotobudkę.

 • Nie podoba mi się design Fotobudki, można coś z tym zrobić?

Oczywiście, Fotobudka zaprojektowana jest tak, aby pasowała do każdej okazji. Jeśli chcesz, możemy zmienić wygląd według Twojego lub naszego projektu.

 • Chciałbym, żeby na zdjęciach było logo mojej firmy, data lub nazwa eventu, imiona?

Żadne problem! Rezerwując Fotobudkę będziesz mógł wybrać ile zdjęć będzie drukowanych na pojedynczym pasku, sposób ich rozłożenia na odbitce i kolorystykę. W dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu umieścimy Twoje logo lub tekst.

 • Zapewniacie jakieś gadżety?

Oczywiście! Dostarczymy cały kufer z kapeluszami, perukami, okularami, szalami i innymi akcesoriami. Dodatkowo możemy przygotować rekwizyty w klimacie Twojej imprezy.

 • Czy można robić czarno-białe zdjęcia?

Oczywiście. Fotobudka może zostać zaprogramowana tak, że będzie robić zdjęcia tylko kolorowe, tylko czarnobiałe lub takie i takie, w zależności od tego, jakie wybierzesz.

 • Czy można wybrać format zdjęcia?

Tak, do wyboru jest kilka możliwości; paski Strips z 4 ujęciami w różnych śmiesznych ramkach drukowany w 2 kopiach ( dla Ciebie i twoich gości); zdjęcie 10×15 cm z 4 ujęciami w różnych śmiesznych ramkach lub jedno zdjęcie 10×15 cm.

 • Jak to działa?

Wystarczy, że dotkniesz ekranu dotykowego. Obsługa fotobudki jest prosta i intuicyjna. Wystarczy zastosować się do krótkich instrukcji wyświetlanych na ekranie.

 • Czy zdjęcia z Fotobudki dostępne są od razu?

Tak, w ciągu 15 sekund Państwa zdjęcie jest gotowe i wydrukowane w najwyższej jakości.

 • Na czym polega rezerwacja Fotobudki?

Rezerwując wcześniej mogą być Państwo, że Fotobudka przyjedzie w wybranym terminie. To gwarantcja, że data zostanie zarezerwowana tylko na Waszą wyłączność.

 • Jak zarezerwować Fotobudkę?

Aby zarezerwować Fotobudkę wymagane jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 30 % wysokości wynagrodzenia. Pozostałą część należy uiścić 7 dni przed datą imprezy. Skontaktuj się z nami poprzez formularz dostępny na stronie.

 • Czy obsługa będzie obecna na miejscu?

Tak, która zajmuje się ustawieniem oraz obsługą Fotobudki podczas imprezy, wytłumaczy gościom jak korzystać z urządzenia oraz pomoże w dobrej zabawie.